Nume real : Birou David
Varsta reala : 12 ani
Domiciliul (Localitatea) : Tăsnad
Studii/Ocupatie : Scoala, calculatorul
Profilul scolii in curs/absolvite : Generală 
Descrie-te in cateva cuvinte : Inteligent, bun ador calculatorul
Nick in Joc : VacaLol
Nick pe Forum : Ahaha Services 
Date de contact ( messenger , Discord ,  Fb , etc ) : Discord: DavidBirou#8268
De cat timp joci San Andreas MP : De aproape 2 ani
In ce interval orar joci San Andreas MP : minim 2 - 3 ore depinde de server
Care sunt zilele in care joci San Andreas MP : Luni marți miercuri joi vineri sâmbătă și duminică uneori
De ce joci San Andreas MP pe serverul Tacticals: deoarece lam descoperit și zic eu ca e chiar Bună treaba depusă 
Ce propuneri / idei / noutati ai pentru serverul Tacticals? : sa joace toți roleplay sa nu se injure și ca adminii sa nu foloseasca comenzi inutile asupra playerilor 
O mica descriere a serverului de 
San Andreas MP Tacticals in cuvintele tale : Bine făcut, șmecher, în devenire 
Esti de acord cu regulile serverului?
Daca nu, ce anume te nemultumeste : Da, sunt de acord mai ales cu partea de administrare sa nu poată sa iși deie bani adminii 
Ce experienta ai ca admin? Am mai fost admin pe alte servere și știu comenzile acum depinde de reguli și de comenzi
Ai mai avut aceasta functie in alta parte? Da am avut
daca da, pe ce perioada si ce server? (detaliaza) : pe serverul pronionrpg tot în februarie 
Ai probleme cu adminii actuali - detaliaza - : nu nu am și sper ca sa nu am nici mai departe
Ce parere ai despre jucatorii actuali : acum depinde Cum se comporta ca ei însuși 
Daca ai conficte cu ei - detaliaza - : nu nu am avut niciodată conflicte cu niște playeri 
Motivele pentru care faci aceasta cerere de admin : vreau sa ajut serverul cu tot ce pot 
Daca esti ales admin cum vei ajuta serverul : voi păstra regulile și voi face pace printre playeri.